ZİVERBEY HOTEL & CONVENTION CENTER

Devam etmekte olan yatırımlar arasında bulunan Ziverbey Otel projemiz  Ankara’nın Yenimahalle İlçesinde Anadolu Bulvarı ve İstanbul Yolu aksları kesişimine yakın bölgededir. Ziverbey Otel  konumu itibari ile Orta Doğunun en büyük sanayi sitesi (OSTİM) ve tüm yakın çevre illerinin faydalandığı Gimat Gıda Toptancıları Sitesi, İş merkezleri, alışveriş merkezi, cadde mağazaları gibi ihtiyaçların karşılandığı yerlerin odak noktasındadır.

6326 m² arsa üzerinde  4300 m² oturum alanı ve A-B-C Bloklar olmak üzere 3 bloktan oluşmaktadır. Toplamda 28.300 m2 kapalı alana sahiptir. A ve B Blokta 30m² alanı olan 138 adet standart otel odası, 7 adet süit otel odası; toplam 145 adet otel odası bulunmaktadır. C Blokta ortalama 85m² alanı olan 24 adet rezidans ile konfor odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bünyesinde  1 konferans salonu, 1 balo salonu, 4 VIP salon, 1 spa/-havuz-fitness, 1 restaurant, 100 araçlık otopark ve diğer sosyal donatıları  ile tüm ihtiyaçlara yönelik hizmet sunmaya hedeflemektedir. Tüm organizasyonları yapabilme kapasitesi göz önünde bulundurularak planlanmış olan, üst düzey teknoloji ile bu alanda da öncü olmak için gayret göstermektedir.

Yıllara aşkın taahhüt ve inşaat deneyimimizle devam etmekte olan otel yatırımın, planlanan sürede bitirilmesi ve diğer sektörlerde kazanılan başarıların bir yenisinin turizm alanın da gösterilmesine yönelik çabalar devam etmektedir.