Image
Genel Başvuru

Yapılacak başvurular orta ve uzun vadede açılabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanımıza kaydedilecektir. Başvurularınızda ilgilendiğiniz alanı bir önyazıyla belirtmenizi rica eder, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Ziver Holding olarak ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlara başvuruda bulunmak isteyen kişilerin insan.kaynaklari@ziverinsaat.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek başvuruda bulunmaları; özgeçmiş gönderirken, hangi ilana başvuru yapmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.

Genel başvuru yapmak isteyen kişiler de insan.kaynaklari@ziverinsaat.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek başvuruda bulunabilirler.

BÜTÜN ÇALIŞANLAR DEĞERLİDİR

BÜTÜN ÇALIŞANLAR DEĞERLİDİR

Çalışanlarımızın fikirlerini önemser, katılımlarını destekleriz. Her bir aile bireyimizin üstlendiği ve özveriyle yerine getirdiği görevler sayesinde başarıyı birlikte kucaklarız.

DİNAMİK ve GİRİŞİMCİYİZ

DİNAMİK ve GİRİŞİMCİYİZ

Birikimimiz ve deneyimimiz, yeni girişimler ve fırsatlar için bizi güçlü kılar. Yenilikçi tarzımızla hızlı ve kararlı bir şekilde hareket ederek değişimleri süratle hayata geçiririz.

YATIRIMLARIMIZ HEM MADDİ HEM MANEVİDİR

YATIRIMLARIMIZ HEM MADDİ HEM MANEVİDİR

Toplum ihtiyaçlarını dikkate alan stratejilerimizle sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla insana yatırım yaparız.