Başkanın Mesajı

Kurulduğu günden bugüne büyüme/zaman oranıyla emsallerinin çok üstünde bir performans göstererek, öncelikle tohumlarının atıldığı bölgede ve daha sonra tüm Türkiye’de örnek teşkil eden Ziver Holding’i bugünlere taşıyan, üstlendiği projelerdeki riskleri birbirleriyle dayanışma ve güven içerisinde, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak etkili bir şekilde yöneten ve daima daha iyisini yapmayı hedefleyip başarılı olan, grubumuzun en değerli kaynağı olarak gördüğüm mesai arkadaşlarımın hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.

Kurulduğu günden bugüne dek devletimize ve milletimize karşı tüm görevlerimizi yerine getirdik, istihdama katkıda bulunduk, devletimizin varlığını güçlendirdik, ülke ekonomisine katkı sağladık, halkımıza hizmet ettik. Tüm bunları bu toprakları severek, isteyerek, inanarak yaptık ve ömrümüz yettiğince nesiller boyu yapmaya devam edeceğiz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, doğrudan veya dolaylı olarak etkilediğimiz bütün paydaşlarımızın hak ve hukukuna saygı gösteriyoruz. İşverenlerimize, sözleşmelerimize sadık kalıyor ve her zaman sözümüzün arkasında duruyoruz. Kaliteden, iş ve işçi güvenliğinden hiçbir zaman taviz vermedik, vermeyeceğiz. Ülkemizde yeni yeni oluşan çevre bilincine candan inanıyor ve gereğini yapmaktan asla geri durmuyoruz.

Çağımızın gerektirdiği teknolojik ve etik gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelerin bizlere faydalı olacağını düşündüğümüz kısımlarının en kısa sürede entegrasyonunu sağlayarak; sahip olduğumuz vizyon, dürüstlük ve çalışkanlık ilkeleriyle; kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Belirlediğimiz hedeflere doğru yürürken, bu süreçteki en önemli unsurun faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki millileşme ve yerlileşme politikalarını gerçekleştirmek ve desteklemek olduğunu bir an olsun aklımızdan çıkarmayacağız.

Gerek verdiğimiz eğitim burslarıyla, gerekse ihtiyacı olan çeşitli kurum ve kuruluşlara spor ve kültür alanlarında verdiğimiz desteklerle üzerimize düşen sosyal sorumlulukları yerine getirirken, her geçen gün bu alanlardaki farkındalığımızı da artıyoruz.

Veysel Demirci

ZİVER HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI