Ziver Holding temelleri 1970 yılında sayın Mehmet Ali Demirci tarafından atılmıştır. Veysel Demirci tarafından 1998 yılında şirketleşmiş olup 2016 yılında holdingleşme süreci tamamlanmıştır. Ziver Holding; taahhüt, inşaat, akaryakıt, havacılık, gıda, turizm ve sigorta  olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Grubumuzun lokomotif şirketi olan Ziver İnşaat; ulaştırma projelerinden baraj ve isale hattı projelerine, bina kompleks projelerinden endüstri tesislerinin alt yapı projelerine kadar üstlendiği her projeyi zamanında, istenilen kalitede ve öngörülen bütçede tamamlayarak sahip olduğu ilkelere sadakatle faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne taahhüt ve inşaat faaliyetlerini sürdürmekte olup endüstriyel tesisler, binalar, yol ve altyapı işleriyle sektörde aktif olarak rol almaktadır. Kaliteli iş gücü kaynağı ve geçmiş dönemlerdeki iş deneyimleri sayesinde ulusal çapta önemli projeler üstlenmiş ve bu alanda ülkemizin öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Ziver Holding; İnşaat sektöründe edindiği bilgi ve tecrübenin verdiği güvenle taahhüt, inşaat, akaryakıt, havacılık, gıda, turizm ve sigorta sektörlerine yatırım yaparak ülkemizin kalkınma sürecinde üstüne düşen görevleri ve daha fazlasını layıkıyla yerine getirebilmek için sahip olduğu profesyonel ve dinamik kadrosuyla gece gündüz demeden durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.

Ziver şirketler topluluğu farklı sektörlerde farklı iş alanları yaratmış, ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine ve geleceğine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Tüm iş süreçlerinde ve iş yapış modellerinde kalite, öncelikli kriter olmuş, kurum içine ve kamuoyuna mal olan her faaliyetin yansımasında kalite algısını temel alarak hareket etmektedir.

taahhütinşaatakaryakıthavacılıkgıdaturizm sigorta

1970

Yılında Kurulmuştur.

ZİVER HOLDİNG ’in temelleri 1970 yılında Sayın Mehmet Ali DEMİRCİ tarafından atılmıştır.

1970

1998

Şirketleşme

1998 yılı Ziver İnşaat Taahhüt Madencilik Turizm Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. Ünvanı ile şirketleşmiştir.

2011

Kurumsallaşma

Sayın Veysel DEMİRCİ liderliğinde 2011 yılında nev’i değiştirerek anonim şirket olmuştur.

2011

2016

Yılında Holdingleşme Süreci Başlamıştır.

ZİVER İNŞAAT A.Ş. 2016 yılında, inşaat faaliyetlerinin yanı sıra; havacılık, petrol, gıda ve sigorta sektörlerinde yaptığı yatırımlarla faaliyet alanlarını genişletip, holdingleşme sürecine girmiştir.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası alanda üstlendiği görevlerde kalıcı eserler yaratma, sürdürülebilir geleceğe sahip çıkma ve faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda farklılıklar yaratarak ülke ekonomisine katkı sunan, en yenilikçi ve öncü firmalardan biri olmaktır.

Misyon

Bireye, topluma ve tüm paydaşlara saygılı, yasalara ve ahlaki değerlere bağlı, sosyal sorumluluk bilincinde ve değer yaratmayı esas alan kurumsal bir yapı oluşturmak.