Ziver inşaat

Ziver inşaat

Ziver İnşaat A.Ş üstlendiği projelerdeki riskleri en etkili şekilde yöneterek, planlanan sürede ve bütçede istenilen kaliteden ödün vermeden tamamlamayı ilke edinmiştir. Bu ilkenin yanı sıra, profesyonel anlamda proaktif proje yönetimini gerçekleştirdiği faaliyetlerin her aşamasında şirket politikası olarak benimsemiş olup denetim, güvenlik, çevre ve sağlık konularında ödün vermeyen çizgisini sürdürmektedir.  Tüm faaliyetlerini kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerine göre sürdüren Ziver İnşaat ilgili tüm ISO sertifikalarına haizdir. Firmamız inşaat sektöründe 50 yılı bulan tecrübesi ile yetişmiş profesyonel teknik kadrosu, etkin yönetim ve denetim, gelişmiş lojistik olanakları ile her geçen gün büyümesine ivme kazandırarak ülkemizin kalkınma sürecine katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Ziver Havacılık

Ziver Havacılık

 
“Zaman değerlidir.” parolasını hizmetlerinde ilke edinen Ziver Havacılık; ulusal ve uluslararası sivil havacılık gereklerini yerine getiren, dünyada ve ülkemizde havacılık alanında meydana gelen gelişmeleri takip eden, kendini devamlı geliştiren, uçuş emniyetini ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir kalite politikasına sahiptir. Ziver Air filosunda 3 adet uçak bulunmaktadır. Güven ve kaliteyi müşterilerine bir arada sunmayı ilke edinmiş Ziver Havacılık, business VIP ve ambulans uçak servisi vermektedir. Ziver Air filosunda aşağıda teknik özellikleri belirtilen toplam 3 adet uçak bulunmaktadır.
Ziver Petrol

Ziver Petrol

Holding çatısı altında akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren birim olarak yer almaktadır. Şirket bünyesinde İstanbul, Kocaeli ve Elazığ illerinde olmak üzere toplam 5 adet akaryakıt istasyonu hizmet vermektedir. Ziver Petrol; grubumuz bünyesindeki şirketlerin üstlendiği işlerdeki maliyet optimizasyonuna katkısının yanı sıra kırktan fazla kişiye de istihdam sağlamaktadır.

Ziver Sigorta

Ziver Sigorta

Ziver Sigorta; kısa vadede, sahip olduğu profesyonel ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayıp en mükellef hizmeti vererek, sigortacılık sektöründeki öncü şirketler arasında kendi yerini almak amacıyla 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, sigorta branşlarının çoğunda proaktif, etkili ve analitik bir yönetim yaklaşımını benimseyerek müşterilerimizin işletmelerinin sigortalanma sürecinin her aşamasında çözüm odaklı çalışmaktadır.
 
Ziver Sigorta’nın hizmet kapsamında;
  • Araç Sigortaları
  • Ev Sigortaları
  • İşyeri Sigortaları
  • Kurumsal Sigortalar
  • Nakliyat ve Havacılık Sigortaları bulunmaktadır.
Ziver Gıda

Ziver Gıda

Ziverbey Restaurant ve Cafe dünya mutfağı ile yöresel lezzetleri tek bir çatı altında toplayan, özenle hazırlanmış dekoru, kusursuz hizmeti ve tadına doyulmayan lezzetleri ile Ankara Çukurambar’da lezzet dünyasına merhaba demiştir.

Ziyaretçilerine restaurant ve café konseptini bir arada yaşatan mekanda dünya mutfağı ve yöreseller lezzetlerden oluşan zengin yemek çeşitliğiyle yemek yemenin tadına varılırken arka bahçede oluşturulmuş bulunan café konsepti ile de keyifli ve mutlu zamanlar geçirilmektedir.