Ziver inşaat’ın temelleri 1970 yılında sayın Mehmet Ali Demirci tarafından atılmıştır. Veysel Demirci liderliğinde 1998 yılında Ziver İnşaat Taahhüt Madencilik Turizm Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti unvanı ile şirketleşmiştir. Daha sonra 2011 yılında nevi değiştirerek anonim şirket olmuştur.

Şirketimizin uzmanlığı tüm inşaat endüstrisi yelpazesini kapsamaktadır. Ziver İnşaat, kurulduğu günden bugüne taahhüt ve inşaat faaliyetlerini sürdürmekte olup endüstriyel tesisler, binalar, yol ve altyapı işleriyle sektörde aktif olarak rol almaktadır. Kaliteli iş gücü kaynağı ve geçmiş dönemlerdeki iş deneyimleri sayesinde ulusal çapta önemli projeler üstlenmiş ve bu alanda ülkemizin öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Grubumuzun lokomotif şirketi olan Ziver İnşaat; ulaştırma projelerinden baraj ve isale hattı projelerine, bina kompleks projelerinden endüstri tesislerinin alt yapı projelerine kadar üstlendiği her projeyi zamanında, istenilen kalitede ve öngörülen bütçede tamamlayarak sahip olduğu ilkelere sadakatle faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluşundan günümüze geniş bir coğrafyada büyük ulaşım ve yatırım projeleri gerçekleştiren Ziver İnşaat, yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek hedeflemekte olup bu doğrultuda dinamik yatırımları ile hızlı bir şekilde  büyümeye devam ediyor.

THE AMAZING SLIDESHOW ADDON!


Want to make your website more attractive? Get a stunning hero
section with the Slideshow addon in SP Page Builder Pro.
It’s easy, fast, and gorgeous.

LEARN MORE