Grubumuz bünyesinde bulunan Ziver Petrol Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın  Veysel DEMİRCİ tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Firmamız Ziver Holding çatısı altında akaryakıt, inşaat ve havacılık sektöründe faaliyet göstermekte olup kuruluşundan bugüne her yıl gelişerek ve büyüyerek bu dallarda etkinliğini sürdürmektedir.

Türkiye’nin kalkınmasında ve istihdamında önemli bir yere sahip olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ziver Petrol A.Ş. altyapı ve üstyapı çalışmaları yapmaktadır. Deneyimli personeli, sürekli yenilenen makine parkı  ve eşsiz bilgi birikimi ile ulaştırma, taahhüt ve çevre projelerinde aktif rol almaktadır.

Akaryakıt dağıtım alanın da Türkiye'nin en değerli ve en güçlü markaları ile çalışan firmamız sektörde istasyon ağını her geçen gün arttırmaktadır. Ziver Petrol bünyesinde bulundurduğu işgücü ve ürün kalitesi ile hizmet verdiği bölgelerde tüketicinin ilk tercihi olmakla beraber  bünyesinde bulundurduğu akaryakıt istasyonlarında da kadın istihdamını  desteklemektedir.

Aktifinde bulundurduğu 15 yolcu kapasiteli, BOMBARDIER CHALLENGER 850 uçak ile de  artan seyahat ihtiyaçlarını karşılamak üzere en hızlı ve en güvenilir bir şekilde hava taşımacılığı yapmaktadır.